קורות חיים      הפצת קורות חיים      משרות חמות      טיפים      אינדקס חברות השמה      צור קשר

דרושים - חיפוש עבודה
דרושים - חיפוש עבודה

בעולם בו הכול נמצא במרחק הקלדה, נראה כי חיפוש עבודה אמור להיות עניין של מה בכך. הקלדה של המילה "דרושים" בגוגל, או בכל מנוע חיפוש אחר, תיתן לך את כל המידע הנחוץ. ובכן, עקב המגוון הרחב של האפשרויות ניתן ללכת לאיבוד בקלות. מרוב עצים לא רואים את היער ומרוב אתרי אינטרנט קשה לדעת מי אתר רציני ויעיל, אשר יחסוך לי שעות ישיבה מול המחשב, ומי אתר אשר רק יעקב ויסבך אותי.
ברצוני לציין מספר דרכים אשר יוכלו למקד אותך ולהפוך את החיפוש ליעיל. ראשית, מומלץ לאסוף מעט מידע בנוגע לאבטלה ולזכויות המגיעות לך בזמן זה. האתר אינדקס עבודה מספק מידע זה ומידע נוסף בכל הנוגע לנושא חיפוש עבודה. בפורום חיפוש עבודה  תוכלי להתייעץ עם אחרים במצבך, לקבל טיפים בדבר משרות חמות או לשאול כל דבר אשר לא הצלחת לקבל עליו מענה. בנוסף, האתר מרכז את כל לוחות הדרושים הרלוונטיים במקום אחד, עניין ההופך את החיפוש להרבה יותר פשוט. חיפוש דרך לוחות דרושים היא הדרך העתיקה ביותר והפופולארית ביותר. אותם לוחות שפעם הופיעו על גבי עיתון נמצאים כעת מולך, זמינים בכל עת. באמצעות חיפוש בלוח דרושים תוכלי לסנן משרות על פי תחומים ספציפיים כדוגמת לוח הדרושים- פורטל דרושים. זהו לוח משרות איכותי אשר הופך את החיפוש לפשוט קל ונוח.לוח דרושים זה מציע מגוון משרות במגוון תחומים, בארץ ובחו"ל.
פורטל דרושים מציע להקל על החיפוש שלך בדרך נוספת. שחרור מחפשת העבודה מחיפושים חוזרים ונשנים בדפי האתר השונים על ידי פעולה פשוטה של רישום לקבלת התראות באימייל. בחירה של התחומים הספציפיים המעניינים אותך יביאו את הצעות העבודה הרלוונטיות עד אליך, לתיבת האימייל האישית שלך.

דרך שנייה, לתור אחר המשרה הנחשקת, היא לתת למעסיקים לרדוף אחריך. העניין פשוט בדיוק כפי שזה נשמע לך. האתר קורות חיים הוא מנגנון הפצה של מסמכי קורות חיים. מחפשת העבודה משאירה את קורות החיים שלוה ב"לוח המודעות" העצום של האתר, חשוף לעיני חברות השמה והמעסיקים השונים, 24 שעות ביממה. בדרך זו, מחפש העבודה פנוי להמשיך בעיסוקיוה ועדיין לברור פניות והצעות, אשר זורמות אליוה מהמעסיקים השונים.
חיפוש עבודה הוא עבודה בפני עצמה. החיפוש דורש מחויבות כמו בכל משרה אחרת. חשוב לעדכן את קורות החיים, להיות הראשון להשכים קום, על מנת לשלוח את קורות החיים בתחילת היום, לקבוע ראיונות עבודה, להתראיין, לתאר את עצמך, את יתרונותיך וחסרונותיך ולהסביר על תחומי העניין שלך, ניסיונך ועל כישוריך. בעצם עליך להיות איש השיווק של עצמך. ואין מישהו יותר טוב למשרה הזאת מאשר אתה עצמך. וכמו בכל עבודה אחרת, יש לעקוב אחר שבילי מטרות הביניים המצטלבים אל השביל הראשי, המוביל אותך בסופו של עניין אל סוף המסע, אל מטרת העל- מציאת עבודה!!